0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
vergileri 0.00
Genel Toplam 0.00
UTLJPW Akıllı İzle Cevap Aramalar, tam Dokunmatik Renkli Ekran ile Adımsayar Uyku Monitör IP68 Su Geçirmez Akıllı İzle Kalori Sayacı ile 24-Spor Modları, Pembe

UTLJPW Akıllı İzle Cevap Aramalar, tam Dokunmatik Renkli Ekran ile Adımsayar Uyku Monitör IP68 Su Geçirmez

₺ 71.40
Sipariş verilebilir

sayı

Saatin stili sizin tarafınızdan tanımlanır : saatin çeşitli yerleşik kadranları ve çok sayıda kadranı vardır ve app Store'da genişletilmiş uygulamalar mevcuttur. 24 egzersiz modu : günlük egzersiz hacminizi kaydedin, ortak beden eğitimini doğru bir şekilde takip edin ve egzersizi endişesiz hale getirin.Kişiselleştirilmiş hatırlatma : çağrı hatırlatma fırlatma, mesaj hatırlatma, uzun koltuk hatırlatma, kopukluk, hatırlatma, hedef hatırlatma, iş çalar saat.Bilimsel uyku her gün iyi uyumanıza yardımcı olur : İyi uyku alışkanlıklarınızı korumanıza ve daha iyi uyumanıza yardımcı olmak için geceleri farklı uyku evrelerinin uyku koşullarını analiz edin.IP68 su geçirmez : yüksek kaliteli saat su geçirmez teknolojisi, 30 metrelik su basıncı testi sayesinde, günlük yaşamda yüzerken veya yüzerken endişelenmeden giyebilirsiniz.Temel fonksiyonları : su geçirmez, Kamera, akıllı hatırlatma, uyku takibi, adım sayma, sosyal eğlence, bilgi bas, tracking Specification Adı : Yetişkin Akıllı Watch Operation modu : + button Life zaman touch : az 7 days Material : Çinko Alloy Connection yöntem : Bluetooth Wristband malzeme : silicone Charging yöntem : dock Şarj Cihazı, USB direkt fişi,Ekran Çözünürlüğü : 240*240 Screen boyutu : yöntem Giyen 1.69 inç : bilek strap Battery kapasitesi : 230 m ACommunication tipi : hayır card Waterproof düzeyi : waterproof Applicable insanlar yüzme : erkekler, iş, halk, gençler, moda spor : adults Tips : 1. Saati kullanırken, kayış üzerindeki terin neden olduğu cilt rahatsızlığını önlemek için çok sıkı takmamanız tavsiye edilir2. Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, sorununuzu çözmek için mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Karakterislikler ilan etmisti

Name:
Adult Smart Watch
Operation mode:
touch + button
Life time:
less than 7 days
Material:
Zinc Alloy
Connection method:
Bluetooth
Wristband material:
silicone
Charging method:
dock charger, USB direct plug,
Screen resolution:
240*240
Screen size:
1.69 inches
Wearing method:
wrist strap
Battery capacity:
230 mA
Communication type:
no card
Waterproof level:
swimming waterproof
Applicable people:
men, business, general public, teenagers, fashion, adults
1. When using the watch, it is recommended not to wear it too tightly to avoid skin discomfort caused by sweat on the strap :
2. If you have any questions about our services or products, please feel free to contact us, we will contact you as soon as possible to solve your problem :

İlgili ürünler