0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
vergileri 0.00
Genel Toplam 0.00
NC 3 Set Hassas Boyama Modeli maskeleme bandı DIY Püskürtme Dekorasyon Modeli Kapak Hızlı Yapışkan Rulo Bantlar Zanaat Araçları 2mm 3mm 6mm

NC 3 Set Hassas Boyama Modeli maskeleme bandı DIY Püskürtme Dekorasyon Modeli Kapak Hızlı Yapışkan Rulo Bantlar

₺ 201.60
Sipariş verilebilir

sayı

Model Zanaat Hassas maskeleme bandı.Hassas ve karmaşık maskeleme, Yüksek sıcaklık, solvent direnci, hızlı macun.Kolay soyulabilir, tutkal bırakmadan sonra yırtılabilir, yeşil çevre dostu.Modelleme, airbrushing, sanat, iç dekorasyon, zanaat, hobi ve hatta bu küçük dıy görevleri için harika.Yırtılması kolay, kullanımı kolay.Açıklama : - Model Zanaat Hassas maskeleme bandı. - Hassas ve karmaşık maskeleme, Yüksek sıcaklık, solvent direnci, hızlı macun. - Modelleme, airbrushing, sanat, iç dekorasyon, el sanatları, hobi ve hatta bu küçük dıy görevleri için harika. - Kolay soyulabilir, hiçbir tutkal bıraktıktan sonra gözyaşı, yeşil çevre dostu. - Yırtılması kolay, kullanımı kolay.Şartname : - Malzemeler : Kağıt - Genişlik : 2mm 3mm 6mm-Her rulo için uzunluk : Yaklaşık.18 m / 708.66 inç. - Renk : resim gösterisi olar Akpaket Içerir : 3 x Rulo Modeli Boyama maskeleme Bandı - 2mm 3mm 6mmnot : Izin lütfen 1-3mm manuel ölçüm nedeniyle farklılık.Nedeniyle farklı ekran ve farklı ışık, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Karakterislikler ilan etmisti

- Materials:
Paper
- Width:
2mm 3mm 6mm
- Length for each roll:
Approx.18m / 708.66in.
- Color:
As picture show
Package Includes:
3 x Roll Model Painting Masking Tape - 2mm 3mm 6mm :
Please allow 1-3mm differs due to manual measurement. :
Due to the different display and different light, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank for your understanding. :

İlgili ürünler