0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
vergileri 0.00
Genel Toplam 0.00
TenNuoDa TOSD04D-40-PK Güvenlik ışık Perdesi, Güvenlik Koruma Sensörü Alüminyum Alaşımlı ışık perdesi Sensörü PNP Çıkış Kontrol Cihazı yok DC10-30V Güvenlik Cihazı ışığı

TenNuoDa TOSD04D-40-PK Güvenlik ışık Perdesi, Güvenlik Koruma Sensörü Alüminyum Alaşımlı ışık perdesi Sensörü

₺ 165.90
Sipariş verilebilir

sayı

Yüksek performans : emniyet ışık perdesi, yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı malzeme kullanarak, hassas teknoloji, yüksek hassasiyetli ve istikrarlı çalışma, istikrarlı performans, dayanıklı ve hasar kolay değil, uzun ömürlü, doğru ölçüm.Ürün detayları : Profesyonel olarak üretilen ışık perdesi sensörü, olgun kızılötesi tarama teknolojisi, mükemmel optik performans, 2.5° sapma açısı, hizalanması ve bakımı kolay benimser.Uygulanabilir : işleme endüstrisindeki bireylerin ve nesnelerin güvenlik korumasında ve mekanik ekipmanın güvenliğinde yaygın olarak kullanılan ışık perdesi indüksiyon anahtarı.Küçük ve kullanışlı : güvenlik koruma sensörü, küçük ve hafif görünüm, istikrarlı performans, hızlı ve rahat kurulum ve sökme, yerden tasarruf, nispeten hafif, basit kullanım.Garanti : Herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Elimizden keyifli bir alışveriş deneyimi sunmak için elimizden geleni yapacağız.Özellik : 1. Olgun kızılötesi tarama teknolojisi, mükemmel optik performans ve 2.5° sapma açısı kullanarak hizalanması ve bakımı kolaydır. 2. Güvenlik ışık perdesi sensörü Uluslararası Elektroteknik Güvenlik Topluluğu IEC61496-1/2 standardına uygundur. 3. Kabuk, hafif ve aşınmaya dayanıklı alüminyum alaşımdan yapılmıştır ve uzun süreli kullanımdan sonra paslanması kolay değildir. 4. Oluklu kızak ray tasarımı ve parlak dış cepheye sahip soğuk haddelenmiş çelik levhadan yapılmış, kurulumu kolaydır. 5. Mekanik işleme endüstrisinin bireysel ve nesne güvenliği korumasında ve mekanik ekipmanın güvenliğinde yaygın olarak kullanılır.Şartname : Öğe türü : emniyet ışık perdesi Malzeme : Alüminyum alaşım Modeli : TOSD04 D-40-PK Algılama mesafesi : Yaklaşık. 0.3-3 metre / 1-9. 8 ft Çalışma Gerilimi : DC10-30 V Anma Akımı : 200m A Optik Eksen Sayısı : 4 Optik Eksen Aralığı : Yaklaşık. Çıkış Modunda 4cm / 1.6 : PNP normalde açık Tepki Süresi : Ortam Işığı : Maksimum 10000 Lx Akkor Lamba : 3000 Lx Ortam Sıcaklığı : Çalışma : -10 r 30ms Anti-ışık Girişim : -devlet krema (non altında) -30-+80 ın-devlet krema (altında nesnelerin Yaygın mekanik işleme sanayinde kullanılan makine ve donanım güvenliği, operatörler bireysel güvenlik ve güvenlik Depolama olmayan) : Kullanır : 55 ın+.Paket listesi : 2 x Sensörler 1 x 3 Çekirdekli Kablo 1 x 4 Çekirdekli Kablo 4 x Parantez 4 x Vidalar 4 x Metal Contalar 1 x Kullanım Kılavuzu Not : Lütfen güç açıkken eklenti ünitesini veya kablolamayı çekmeyin.Kurallara aykırı olarak çalışıyorsanız, dahili bağımsız yonga hasar görür ve onarılamaz.

Karakterislikler ilan etmisti

Item Type:
Safety Light Curtain
Material:
Aluminum alloy
Model:
TOSD04D-40-PK
Detection Distance:
Approx. 0.3-3meter / 1-9.8ft
Operating Voltage:
DC10-30V
Rated Current:
200mA
Optical Axes Number:
4
Optical Axes Spacing:
Approx. 4cm / 1.6in
Output Mode:
PNP normally open
Response Time:
≤30ms
Anti-light Interference:
 
Ambient Light:
Maximum 10000Lx
Incandescent Lamp:
3000Lx
Ambient Temperature:
 
Working:
-10-+55℃ (under non-icing state)
Storage:
-30-+80℃ (under non-icing state)
Uses:
Widely used in the mechanical processing industry and the safety of machinery and equipment, the individual safety of operators and the safety of objects.
Package List:
2 x Sensors :
1 x 3-Core Cable :
1 x 4-Core Cable :
4 x Brackets :
4 x Screws :
4 x Metal Gaskets :
1 x User Manual :
Note:
Please do not pull out the plug‑in unit or wiring when the power is on. If you operate in violation of the regulations, the internal stand‑alone chip will be damaged and cannot be repaired. :

İlgili ürünler