0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
vergileri 0.00
Genel Toplam 0.00
Kolostomi Kılıfı, yüksek Kaliteli Hidrokolloid Tutkal Yumuşak Kolostomi Çantası Ter Emici Kolostomi İleostomi Stoma Bakımı

Kolostomi Kılıfı, yüksek Kaliteli Hidrokolloid Tutkal Yumuşak Kolostomi Çantası Ter Emici Kolostomi İleostomi

₺ 146.10
Sipariş verilebilir

sayı

★★★★ ★ 【EN iyi dilek VE HİZMET】Umarım bu metni dünyanın diğer tarafında görenler her gün mutlu ve mutludur!Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen, biz sorularınızı cevaplamak için elimizden geleni yapacağız. ★★★★ ★ 【DEĞİŞTİRİLMESİ VE ÇALIŞTIRILMASI KOLAY】 Ostomi kılıfı, atıkları içeride tutun ve utanç verici kokulardan kaçının, tek parça sistem, değiştirilmesi ve çalıştırılması kolaydır. ★★★★ ★ 【YUMUŞAK VE TER EMİCİ】10 adet / paket tek parça sistem ostomi çantası, dokunmamış astar, yumuşak, ter emici, düşük sürtünmeli ses. ★★★★ ★ 【KENDİNDEN CONTALI TASARIM】 Kolostomi kılıfı,kendinden contalı tasarım, klips satın almak için ekstra masraf olmadan. ★★★★ ★ 【YÜKSEK KALİTELİ HİDROKOLLOİD TUTKAL】Boşaltılabilir kese,yüksek kaliteli hidrokolloid tutkal malzemesi, iyi yapışma ve cildinize zarar vermek kolay değildir.Bu ostomi torbaları ostomi hastaları için tasarlanmıştır problems.It yüksek kaliteli hidrokolloid tutkal malzemeden yapılmış, iyi yapışma ve cildinize zarar vermek kolay değildir.Tek parça sistem, değiştirilmesi ve çalıştırılması kolaydır ve atıkları içeride tutabilir ve size rahat bir his vermek için utanç verici kokuları önleyebilir.Özellikler : 1.Yüksek kaliteli hidrokolloid tutkal malzemesi, iyi yapışma ve cildinize zarar vermek kolay değildir.2.Dokunmamış astar, yumuşak, ter emici, düşük sürtünmeli ses.3.Kendinden contalı tasarım, klips satın almak için ekstra masraf olmadan.4.Atıkları içeride tutun ve utanç verici kokulardan kaçının.5.Tek parça sistem, değiştirilmesi ve çalıştırılması kolaydır.6.Şasi çapı aralığı 15-65 mm'dir (0.6-2.6 inç), yeni stomalı hastalar için uygundur.7.Emprenye varsa, zamanında değiştirdiğinizden emin olun.Nasıl kullanılır : 1. Şasi çapını stoma çapının boyutuna göre kesin.2. Yapışkan koruma kağıdını çıkarın.3. Kasayı stoma boyunca cilde uygulayın ve sıkıca bastırın.4. Ostomi torbasının bağlantı ucunun alt kısmını şasi ile çakışacak şekilde sabitleyin.5. Torba cebini sızdırmazlık şeridi ile kapatın.Şartname : Öğe Türü : ostomi Çantası Malzeme : Cilt dostu Hidrokolloid Film Item Renk : Resim gösterildiği Gibiıtem Boyutu : Yaklaşık. 24x13 cm / 9.4x5. 1 inç Paket Ağırlığı : Yaklaşık. 200g / 7.1 ozpaket Şunlardır : 10 * Ostomi Çantaları10 * Hava Deliği Pedleri1 * Ölçüm Kart Inot : 1.Tahriş meydana geldiğinde lütfen kullanmayı bırakın ve doktorunuza danışın. doctor.2.It torbanın değiştirilmesi için 3-5 gün kullanılması önerilir.Uzun süreli kullanım yapışkanı kaybedebilir ve cilde zarar vermek için ciltte kalıntı bırakabilir.

Karakterislikler ilan etmisti

Item Type:
Ostomy Bag
Material:
Skin-friendly Hydrocolloid Film
Item Color:
As Pictures Shown
Item Size:
Approx. 24 x 13 cm / 9.4 x 5.1 inch
Package Weight:
Approx. 200 g / 7.1 oz
Package Include:
10 * Ostomy Bags :
10 * Air Hole Pads :
1 * Measuring Card :
1.Please stop use when the irritation occurs and consult your doctor. :
2.It is suggested that the bag is used for 3-5 days to replace. Long time use may lose adhesive and leave residue on the skin to harm skin. :

İlgili ürünler