0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
vergileri 0.00
Genel Toplam 0.00
Labuduo Mercan Besleyici, balık Gıda Dağıtıcı Otomatik Akvaryum Besleyici Akvaryum Mercan Besleyici için Balık Tankı Akvaryum

Labuduo Mercan Besleyici, balık Gıda Dağıtıcı Otomatik Akvaryum Besleyici Akvaryum Mercan Besleyici için Balık

₺ 46.14
Sipariş verilebilir

sayı

Kafa yumuşak silikon malzeme benimser, mercanlar zarar vermez, geliştirilmiş bir süper güçlü emme kafası kullanımı kolaydır.Bu, akvaryumunuzu beslerken kollarınızın ve ellerinizin ıslanmamasını sağlar.Yüksek şeffaflıklı tüp gövdesi, net bir yem miktarı görebilirsiniz, böylece aşırı beslenmeyi önlemek için mercanlarınızı veya diğer balıklarınızı ne kadar beslediğinizi tam olarak bilirsiniz.Arilik malzeme, uzun ömürlüdür ve cam kadar kolay kırılmaz.Sökülebilir, kolay temizlenebilir.Mercan besleyicinin uzunluğu, derin akvaryumlar veya erişilmesi zor alanlar için yeterlidir.Özellik : 1. Yüksek şeffaflıklı tüp gövdesi, net bir yem miktarı görebilirsiniz, böylece aşırı beslenmeyi önlemek için mercanlarınızı veya diğer balıklarınızı ne kadar beslediğinizi tam olarak bilirsiniz.2. Kafa yumuşak silikon malzeme benimser, mercanlar zarar vermez, geliştirilmiş bir süper güçlü emme kafası kullanımı kolaydır.3. Bu, akvaryumunuzu beslerken kollarınızın ve ellerinizin ıslanmamasını sağlar.4. Mercan besleyicinin uzunluğu, derin akvaryumlar veya erişilmesi zor alanlar için yeterlidir.5. Arilik malzeme, uzun ömürlüdür ve cam kadar kolay kırılmaz.Sökülebilir, kolay temizlenebilir.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Mercan besleyicimalzeme : Arylic+silikonrenk : resimde gösterildiği gibitoplam Uzunluk : Yaklaşık.40.7 cm / 16inağırlık : Yaklaşık.34g / 1.2 ozuygulama : Doğrudan mercan tankı deniz suyu beslemesi için kullanılır, ayrıca su tesisine sıvı gübre tankı eklemek için de kullanılabilir.Paket listesi : 1 x Mercan besleyicinot : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Karakterislikler ilan etmisti

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Coral Feeder
Material:
Arylic+Silicone
Color:
As shown in the picture
Total Length:
Approx.40.7cm/16in
Weight:
Approx.34g/1.2oz
Application:
Used for coral tank seawater feeding directly, also can be used to add liquid fertilizer tank to water plant.
Package List:
1 x Coral Feeder :
1. Please allow 0-1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

İlgili ürünler