0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
vergileri 0.00
Genel Toplam 0.00
Yenidoğan Noel Kostüm, nefes Elastik Pamuk Güzel Bebek Fotoğraf Sahne için Yaygın Olarak Kullanılan Erkek Kız(Şapka + Şort)

Yenidoğan Noel Kostüm, nefes Elastik Pamuk Güzel Bebek Fotoğraf Sahne için Yaygın Olarak Kullanılan Erkek Kız(Şapka

₺ 39.30
Sipariş verilebilir

sayı

Tatil giyinmek : Noel temalı giyim takım elbise, mükemmel işçilik, bebek için benzersiz ve anlamlı fotoğraflar bir dizi alabilir.Rahat : Yüksek kaliteli pamuklu malzemeden yapılmış, rahat kırmızı ve beyaz çizgili şapka ve şort takım elbise, nefes alabilen, yumuşak, narin, kullanışlı ve pratik.Güzel : Bebeğinizi sevimli ve çekici, fotoğrafçılık için çok uygun, hafif ve güzel ve bebeğiniz için poz vermesi kolay hale getirmek için kullanabilirsiniz.Fotoğraf Sahne : İnanılmaz modelleme fotoğraf sahne, bir fotoğrafçı veya acemi bir ebeveyn olsanız da, bebeğinizin fotoğraflarını hazırlayabilirsiniz.Çok Amaçlı : Bebekler, erkekler ve kızlar, doğum günleri, partiler, fotoğraflar, banyo hediyeleri ve giyim eşyaları için uygun, temizlenmesi kolay geniş bir kullanım alanına sahiptir.Özellik : 1. Fotoğraf Sahne : İnanılmaz modelleme fotoğraf sahne, bir fotoğrafçı veya acemi bir ebeveyn olsanız da, bebeğinizin fotoğraflarını hazırlayabilirsiniz.2. Rahat : Yüksek kaliteli pamuklu malzemeden yapılmış, rahat kırmızı ve beyaz çizgili şapka ve şort takım elbise, nefes alabilen, yumuşak, narin, kullanışlı ve pratik.3. Tatil giyinmek : Noel temalı giyim takım elbise, mükemmel işçilik, bebek için benzersiz ve anlamlı fotoğraflar bir dizi alabilir.4. Güzel : Bebeğinizi sevimli ve çekici, fotoğrafçılık için çok uygun, hafif ve güzel ve bebeğiniz için poz vermesi kolay hale getirmek için kullanabilirsiniz.5. Çok Amaçlı : Bebekler, erkekler ve kızlar, doğum günleri, partiler, fotoğraflar, banyo hediyeleri ve giyim eşyaları için uygun, temizlenmesi kolay geniş bir kullanım alanına sahiptir.Şartname : Öğe Türü : Bebek Fotoğraf Props Material : Cotton Hat Uzunluğu : Yaklaşık. 46 cm / 18.1 in Hat Çapı : Yaklaşık. 16 cm / 6.3 in Pants Uzunluğu : Yaklaşık. 28 cm / 11uygun Yaş : 0-2 Aypaket Listesi : 1 x Şapka1 x şortnot : 1. Fotoğrafta gösterilen ürünün rengi bilgisayar monitörünüzde biraz farklı olabilir, çünkü monitör aynı kalibre edilmemiştir, lütfen sipariş vermeden önce kabul edebildiğinizden emin olun.Teşekkürler!2. Ürün manuel olarak ölçülür ve alınan gerçek ürüne bağlı olarak 0.4‑1.2 inç hata vardır.3. Sadece bebek şortları ve bebek şapkaları, resimdeki diğer aksesuar demoları dahil değildir.

Karakterislikler ilan etmisti

Item Type:
Baby Photo Props
Material:
Cotton
Hat Length:
Approx. 46cm/18.1in
Hat Diameter:
Approx. 16cm/6.3in
Pants Length:
Approx. 28cm/11in
Appropriate Age:
0-2 Months
Package List:
1 x Hat :
1 x Shorts :
1. The color of the product shown in the photo may be slightly different on your computer monitor, because the monitor is not calibrated the same, please make sure you can accept it before placing an order. Thanks! :
2. The product is manually measured, and there is an error of 0.4‑1.2in, subject to the actual product received. :
3. Only baby shorts and baby hats, other accessory demos in the picture are not included. :

İlgili ürünler