0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
vergileri 0.00
Genel Toplam 0.00
LAJS Kanatlı Bacak Halkası, Kolay Güvercinler Ayak Halkası Çoğu İnsan için Güvercinleri Tanımlamak ve İşaretlemek için Yeniden Kullanılabilir Hafif

LAJS Kanatlı Bacak Halkası, Kolay Güvercinler Ayak Halkası Çoğu İnsan için Güvercinleri Tanımlamak ve İşaretlemek

₺ 35.70
Sipariş verilebilir

sayı

Güvercinleri tanımlamak için kullanılır, bu işaretlerle güvercinlerinizi kolayca tanımlayabilirsiniz.Ayak kompakt boyuttadır, hafiftir ve güvercinlerin hareketini etkilemez.Kullanımı kolay, tekrar kullanılabilir, kurulumu ve sökülmesi kolay, temizlenmesi kolaydır.Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, soğuğa dayanıklı, çok dayanıklı ve kırılması kolay değil.Bu ayak halkası ile aynı güvercinde farklı yaşlardaki güvercinleri de tanıyabilirsiniz.Özellik : 1. Güvercinleri tanımlamak için kullanılır, bu işaretlerle güvercinlerinizi kolayca tanımlayabilirsiniz.2. Kullanımı kolay, tekrar kullanılabilir, kurulumu ve sökülmesi kolay, temizlenmesi kolaydır.3. Bu ayak halkası ile aynı güvercinde farklı yaşlardaki güvercinleri de tanıyabilirsiniz.4. Ayak kompakt boyuttadır, hafiftir ve güvercinlerin hareketini etkilemez.5. Yüksek kaliteli plastikten yapılmış, soğuğa dayanıklı, çok dayanıklı ve kırılması kolay değil.Şartname : Öğe Türü : Güvercinler bacak halkalarımalzeme : plastikrenk : resimde gösterildiği gibiürün Boyutu : Yaklaşık. 13x12x5mm / 0.51x0.47x0.20in Mouth Çapı : Yaklaşık.8mm / 0.31 in Quantity : 100 adet / bag Weight : Yaklaşık. 20g / 0.7 ozuygulama : güvercinler tanımlama ve işaretleme için uygunpaket Listesi : 100 x Güvercinler Bacak yüzüklernot : 1. Izin lütfen 1-2mm hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Karakterislikler ilan etmisti

Item Type:
Pigeons Leg Rings
Material:
Plastic
Color:
As shown in the picture
Product Size:
Approx. 13x12x5mm / 0.51x0.47x0.20in
Mouth Diameter:
Approx.8mm / 0.31in
Quantity:
100pcs/bag
Weight:
Approx. 20g / 0.7oz
Application:
Suitable for pigeons identification and marking
Package List:
100 x Pigeons Leg Rings :
1. Please allow 1‑2mm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

İlgili ürünler