0 Eşya

Eşya(0)

0-Eşya
vergileri 0.00
Genel Toplam 0.00
GMKD Cırcırlı Kablo Tel Kesici, Cu-Al Zırhlı Kabloya kadar Ağır Hizmet Tipi El Kablo Kesme Aleti 300mm2 ve 1000 Çift İletişim Kablosu, Kilitleme Alüminyum Bakır Kablo Kesici

GMKD Cırcırlı Kablo Tel Kesici, Cu-Al Zırhlı Kabloya kadar Ağır Hizmet Tipi El Kablo Kesme Aleti 300mm2 ve

₺ 296.97
Sipariş verilebilir

sayı

★[Not] : Çelik Çubuk kesmek için değil ve ACSR.Do çelik tel kesmek için kullanmayın. ★[Kesme Aralığı] : Cu-Al zırhlı kablo ≥ 300mm2 ve 1000 çift iletişim kablosu, cırcır tasarımı hızlı ve çevik kesim sağlar. ★[Sağlam ve Dayanıklı] : Dövme işleminden sonra bıçak sert ve keskindir, yüzeyi yüksek pas direnci, sert ve sürtünmesi kolay değildir. ★[Cırcır Tahrik Ünitesi] : Cırcır prensibini benimseyin, çok yüksek iletim oranı nedeniyle az el kuvveti gerekir, hafif ve kompakt gövdenin bir sonucu olarak basit kullanım, kapalı alanlarda bile kullanılabilir. ★[Ergonomik Tasarım] : Yalıtımlı sap, uzun süreli kullanım sırasında el yorgunluğunu önlemeye yardımcı olur ve uzun sap, keserken kaldıraç sağlar, enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilir. ♦ Bıçak ithal çelikten dövülmüş, paslı ve künt olması kolay değildir.♦ Dişli, kullanımda kararlı, ayarda serbest ve yüksek verimlilikte olan yüksek frekanslı söndürme işlemi ile işlenir.♦ Yalıtımlı kaymaz sap, yalıtım malzemesi, iletken olmayan, kaymaz çalışma daha güvenlidir. Cırcırlı kablo kesiciler inşaat, elektrik enerjisi, ulaşım, ağır sanayi, gemi yapımı ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır .

Karakterislikler ilan etmisti

Type:
Ratchet Cable Cutter
Cutting Range:
Max 300mm² for Cu/Alu cable
Product Size:
330 * 120 * 35mm
Product Weight:
1.1kg
Packing List:
1 * Ratchet Cable Cutter :
1. Please allow a 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you. :

İlgili ürünler